آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

فهرست مطالب


آینه هالیوودی یک آینه مدرن و زیباست. برای افرادی که به آرایش علاقه دارند یا اینکه آرایشگر هستند، این نوع آینه انتخاب مناسبی است. با وجود آینه های هالیوودی، بیخیال آینه های ساده شوید. با خرید این نوع آینه هیچ وقت پشیمان نخواهید شد و یک عمر از آن لذت خواهید برد. اگر قصد خرید یک آینه با کیفیت و خوب را دارید، اما اطلاعات کافی ندارید یا اینکه تشخیص آینه خوب و باکیفیت برایتان دشوار است تا پایان مقاله همراه ما باشید. ما اطلاعاتی درمورد انواع آینه ها، کیفیت و سبک آینه به شما ارائه می‌دهیم تا شما را در انتخاب درست یاری کنیم.

آینه هالیوودی و حرفه ای شدن


در دنیای آرایشگری، برای جذب و مشتری، باید بروز و مدرن باشید. برای همه افراد به روز بودن آرایشگرشان از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی افراد دوست دارند که از بهترین متد های دنیا برخوردار باشند. حال سوال این است که دکور آرایشگاه مردانه یا زنانه شما تاثیری بر این دیدگاه می گذارد؟ شاید شنیده باشید که مردم عقلشان به چشمشان است. اگر مشتری وارد یک سالن قدیمی شود شاید فکر کند که شما نیز آرایشگر به روزی نیستید و هنوز از متد های قدیمی استفاده می‌کنید. اما با اهمیت دادن به محیط کارتان و به روز کردن آن بدون شک تاثیر بسیاری بر طرز فکر مشتریان عزیز خود می‌گذارید.


با خرید لوازم لوکس و مدرن اگر هم یک آرایشگر خیلی حرفه ای نباشید، اما مورد اعتماد مشتری ها قرار می گیرید. سوال بعدی این است که چطور با کمترین هزینه لوکس ترین دکور را داشته باشیم؟ قبل از پاسخ به این سوال باید بدانید که در سالن های آرایشی تنها لوازمی که بیشتر در معرض دید مشتری ها قرار می‌گیرد آینه های سالن است. پس آینه های قدیمی سالن باید لوکس ترین و مدرن ترین آینه ها باشند. با انتخاب آینده مدرن یک آرایشگاه مدرن و لوکس داشته باشید.

آینه هالیوودی و حرفه ای شدن

آینه هالیوودی
آینه هالیوودی شامل تعداد چراغ قابل تعویض می ‌شود که تعداد چراغ ها به دلخواه شما روی آن نصب می گردد. این چراغ ها دارای نور مستقیم و بدون مانع هستند و روشنایی زیادی را به فضای مورد نظر می ‌دهد. مناسب ترین آینه برای فضای آرایشگاه، همین آینه هالیوودی است. با خرید آینه هالیوودی دیگر نیازی به رینگ لایت ندارید و می‌ توانید از نور این چراغ ها استفاده کنید.

مزیت های آینه هالیوودی


آینه هالیوودی مزیت های زیادی دارد. این آینه از طرفداران زیادی برخوردار است و در بین افراد محبوبیت زیادی دارد. در حرفه آرایشگری و آرایش کردن نیاز به نور کافی و مناسب دارید، تا بتوانید یک کار بی نقص به مشتری ارائه دهید. با وجود نور مستقیم آینه هالیوودی، آرایش کردن و کار کردن بسیار لذت بخش است. یکی از معایب آینه هالیوودی، اعتیاد آور بودن آن است. یعنی اگر یک بار از این آینه استفاده کنید، مطمئنا دیگر سمت آینه های دیگر نمی‌ روید.

مزیت های آینه هالیوودی

انواع آینه هالیوودی


آینه های هالیوودی انواع مختلفی دارند که عبارت اند از:
● آینه قاب دار
● آینه بزرگنمایی آرایش
● آینه رومیزی بزرگ جدید
● آینه کوچک رومیزی
● آینه هالیوودی فریم لس

انواع آینه هالیوودی

آینه هالیوودی قاب دار


آینه هالیوودی مخصوص افراد خوش سلیقه است؛ چرا که این آینه یکی از انواع آینه های باشکوه و زیبا می‌باشد. این آینه ها تفاوت زیادی با مدل های قدیمی خود دارند. قاب دور آینه از جنس فلز است. در مدل جدید این سبک از آینه، جنس فلز آن از فولاد فشرده است که نقش به سزایی در ظاهر آن ایجاد کرده است. این آینه بیشتر برای دکوراسیون آرایشگاه های مردانه استفاده می‌ شود و طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است. امروزه تفاوت چندانی میان آرایشگاه مردانه و زنانه نیست. پس می توانید از این سبک آینه در آرایشگاه های زنانه نیز استفاده کنید و دکوراسیون لوکسی داشته باشید.

آینه بزرگنمایی آرایش


این آینه ها را هم می ‌توان به شکل پایه دار روی میز استفاده کرد، هم به شکل متصل روی بدنه آینه اصلی مورد استفاده قرار داد. این نوع آینه تصویر را بزرگ تر، دقیق تر و نزدیک تر نشان می ‌دهند و بیشتر در انجام کارهای دقیق و ریز استفاده می ‌شود. برای اینکه هزینه خرید آینه را کاهش دهید، می توانید از تولید کننده بخواهید که این آینه را روی بدنه خود آینه بزرگ آرایشی شما کار کند.

آینه کوچک رومیزی


این نوع آینه جزو پرکاربرد ترين آینه ها محسوب می‌ شود. یکی از دغدغه های خانم ها کشیدن خط چشم و اصلاح ابرو و…. است. این کارها خیلی حساس هستند و نیاز به آینه ای دارند که علاوه بر داشتن چراغ، کوچک و دم دست باشند تا بتوانید خیلی راحت از آن استفاده کنند. شما این آینه کوچک را می توانید همیشه و هر جا همراه خود داشته باشید. اگر شغلتان آرایشگری است مواقعی که مشتری قرار است خودش را ببیند، می ‌تواند از این نوع آینه استفاده کنید. پس بهتر است چند تا از این سبک آینه ها در سالن آرایشی تان داشته باشید.

آینه هالیوودی فریم لس


کسانی که دنبال خرید یک آینه لوکس و منحصر به فرد و در عین حال خاص هستند، این آینه همان چیزی است که دنبالش هستند. آینه هالیوودی همانطور که گفتیم یک آینه دارای لامپ های متعدد است. اما آینه فریم لس بدون قاب است و اطراف آینه ابزار کاری شده است. ابزار کاری همانند سوهان کشیدن آینه است، اما در ساخت این نوع آینه از دستگاه های حرفه ای برای انجام این کار استفاده می ‌کنند. این کار برای از بین بردن بُرّندگی حاشیه آینه انجام می‌ شود تا از وجود هر گونه خطر جلوگیری شود. با نصب لامپ روی بدنه خود آینه، جلوه زیبایی خلق می ‌شود و علاوه بر زیبایی نور زیاد را هم به شما می ‌دهد و این به معنای یک تیر و دو نشان است.

سخن پایانی
ما در این مقاله اطلاعاتی درمورد آینه هالیوودی، انواع آن و کارایی آن بیان کردیم تا در خرید و انتخاب بهترین آینه دلخواهتان به شما کمک کنیم. در نظر داشته باشید که در خرید آینه هالیوودی حتما از یک تولید کننده معتبر خریداری نمایید و از کیفیت آینه اطمینان حاصل کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای